YHTEYS

YHTEYSTIETOMME

Savenvalajantie 13-15
85500 Nivala
Puh: (08) 443 9300
Sähköposti: info@ntcab.fi

 

Tilaukset: orders@ntcab.fi 

OTA YHTEYTTÄ

13 + 9 =

MYYNTI

Antti Hyyryläinen
Varatoimitusjohtaja
044 040 0580
antti@ntcab.fi

Janne Kangas
Myynti-insinööri
044 544 3934
janne.kangas@ntcab.fi 

Esa Pätsi
Toimitusjohtaja
0400 281 009
esa.patsi@ntcab.fi

TUOTANTO

Leo Tölli
Tehdaspäällikkö
044 588 1022
leo.tolli@ntcab.fi

Jani Kumpumäki
Tuotantopäällikkö
041 502 7931
jani.kumpumaki@ntcab.fi 

Jarmo Manninen
Kehityspäällikkö
044 077 7815
jarmo.manninen@ntcab.fi

Jani Uutela
Työnjohtaja (ohjaamo ja varustelu)
044 588 1023
jani.uutela@ntcab.fi

Perttu Keskisarja
Strateginen ostaja
044 748 0828
perttu.keskisarja@ntcab.fi

Päivi Tölli
Tuotantoassistentti/ostot
044 544 3932
paivi.tolli@ntcab.fi

SUUNNITTELU JA TUOTEKEHITYS

Pekka Ainasoja
Suunnittelija/tuotekehitys
044 299 1532
pekka.ainasoja@ntcab.fi 

Mikko Teppo 
Suunnittelija/tuotekehitys
044 343 9313
mikko.teppo@ntcab.fi 

Pekka Honkala
Suunnittelija/tuotekehitys
0440 844 870 
pekka.honkala@ntcab.fi 

VARASTO JA LOGISTIIKKA

Esa Korkiakoski
Varastomies
044 544 39 31
esa.korkiakoski@ntcab.fi 

Jani Jyrkkä
Varastomies
044 588 1009
jani.jyrkka@ntcab.fi

HALLINTO

Esa Pätsi
Toimitusjohtaja
0400 281 009
esa.patsi@ntcab.fi 

Jukka Moisander
Hallituksen puheenjohtaja
0400 336 420
jukkamois@gmail.com 

Eeva-Liisa Koskela
Talouspäällikkö
044 544 3930
eevaliisa.koskela@ntcab.fi 

LASKUTUSOSOITTEET

Laskussa tulee mainita ostajan tilausnumero ja ostajan nimi. 

NTcab Oy vastaanottaa jatkossa vain sähköisiä ostolaskuja. Verkkolaskujen välittäjänä jatkossa on Basware Oyj. Tästä johtuen välittäjän tunnus muuttuu, mutta verkkolaskuosoite (OVT-tunnus) säilyy samana. Tämän vuoksi pyydämme Teitä jatkossa toimittamaan laskunne alla olevaan osoitteeseen.

Verkkolaskuosoitteemme on:

 Verkkolaskuosoite: 003710291948
Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

 

 

Ostolaskut PDF muodossa;

Mikäli teillä ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, voitte lähettää ostolaskut pdf-muodossa seuraavaan osoitteeseen lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com.

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, sähköpostitse lähetettyihin laskuihin tulee tallentaa alla oleva osoite:

NTcab Oy
##003710291948##   

PL 683
00026 BASWARE         

 (HUOM! Huomioithan, että # -merkit ovat ohjeen mukaisesti)

Mahdolliset paperilaskut

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina,  paperilaskuina postitettuihin laskuihin tulee tallentaa alla oleva osoite:

NTcab Oy
##003710291948##     

PL 683
00026 BASWARE        

(HUOM! Huomioithan, että # -merkit ovat ohjeen mukaisesti)